+

Ізмаїльське медичне училище

ІМУ вітає усіх медпрацівників із їхнім професіональним днем 

14 июня на базе ИМУ фармацевтическая фирма "Фарм-Драйв" (г.Одесса) проводила тренинг "Секреты успешных продаж". Наша гордость, что основной состав коллектива - выпускники нашего училища: Гица Татьяна (заведующая аптекой), Челенгирова Ирина, Станчева Анна, Райчева Домникия, Пельтек Татьяна, Яникова Яна.

gallery/19114010_1805996673063986_4051490397387222250_n
gallery/19148915_1805996709730649_8788508765208028872_n

В конце мая в училище ко дню науки были проведены брейн-ринги на первом и втором курсах по химии . Студенты приняли активное участие в его подготовке и проведении.

Во время проведения чувствовались заинтересованность и активность ребят. В процессе мероприятия у участников было хорошее настроение, блеск в глазах. Ребята с удовольствием отвечали на вопросы, делали различные опыты.

Брейн-ринги по химии в ИМУ 2017
Тренинг в ИМУ от "Фарм-Драйв"

 

gallery/21192158_1848393388824314_4488094498937728366_n

 

З 4 по 12 вересня в училищі проведені кураторські години, присвячені відзначенню 26-ї річниці незалежності України " Ми будуємо Україну - європейську демократичну державу " . Оформлено виставку студентських робіт " Шлях державності і волі"

ІМУ ВІТАЄ З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТА!

18.09.2017 року на базі ІДГУ, в СОУПі Ізмаїл /Caritas Odessa UGCC, пройшли заняття з предмету « Основи економічної теорії» для студентів ІІ курсу(С 21 і А22) Ізмаїльського медичного училища за моделлю змішаного навчання. Змішане навчання - сучасна освітня технологія, в основі якої лежить концепція об'єднання технологій «класно-урочної системи» і технологій електронного навчання, що базується на нових дидактичних можливостях, що надаються ІКТ та сучасними навчальними засобами.


Студенти першого курсу, жителі Ізмаїлу, провели екскурсію для своїх одногрупників, розповіли про історію міста, давні назви вулиць, визначні архітектурні пам'ятки. Найголовніше в сьогоднішньому дні - це бажання молоді поділитися своїми знаннями про рідне місто .


22.09. для студентів спеціальності "Сестринська справа" в Ізмаїльскому історико-краєзнавчому музеї Придунавья провели цікаву та дуже змістовну екскурсію.
23.09. студенти відділення ""Фармація" та "Стоматологія" переглянули фільм про історію міста .
Впродовж тижня студенти освідчувалися рідному місту в любові та залишали свої побажання на листівках.
В кабінеті історії оформлено тематичну поличку з інформацією про першого градоначальника міста, матеріали дискусії про вік Ізмаїла та рубрику "Що в імені тобі..." про назви ізмаїльських вулиць

Як студенти Ізмаїльського медичного училища святкували День міста...

Новини

gallery/22089098_1862783624051957_4985134600206460306_n

 

В нашому місті реалізується проект «Німецько-українсько-молдавський учнівський обмін і екологічна експертиза уздовж берегів Дунаю: ефективний шлях сталого розвитку українського Придунав’я», 27 вересня 2017 року відбулась екологічна акція «Зробимо Ізмаїл чистіше всі разом». 
В рамках акції , 02 жовтня 2017 року, студенти Ізмаїльского медичного училища прийняли естафету з прибирання міста від учнів Ізмаїльського державного навчального закладу «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти»
Запрошуємо інші навчальні заклади підтримати ініціативу і зробити наше місто ще кращим!

 

З нагоди святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України в училищі були проведені змагання (історичний брейн-ринг) серед першокурсників з історії українського козацтва. Команди козаків та козачок ("Сміливці", "Джура", "Гайдамаки", "Січовики", "Козацька ліга", "Соколята") відповідали на бліц-питання, визначали історичну особу, провели історичний аукціон та конкурс"чорна скриня". Присутні на грі директор училища Токар Микола Миколайович та заступник директора з навчальної роботи Стоянова Світлана Олександрівна привітали студентів зі святами та підкреслили, що перемогли в грі - любов до Батьківщини та бажання вчити і знати рідну історію. Провела брейн-ринги викладач історії, заступник директора з виховної роботи Рябова Наталія Анатоліївна.

gallery/22549927_302883783531283_3489854507255063725_n
gallery/22519067_302883846864610_5836294973916179277_n

В нашому місті реалізується проект «Німецько-українсько-молдавський учнівський обмін і екологічна експертиза уздовж берегів Дунаю: ефективний шлях сталого розвитку українського Придунав’я», 18 жовтня 2017 року відбулась екологічна акція «Зробимо Ізмаїл чистіше всі разом». В рамках акції студенти Ізмаїльского медичного училища передали естафету з прибирання міста студентам Ізмаїльського технікуму економіки та права.
Запрошуємо інші навчальні заклади підтримати ініціативу і зробити наше місто ще кращим!

21.06 в ИМУ гос. экзамены!

Пожелаем удачи нашим выпускникам!

 

09.10.2017  пройшли заняття з предмету «Людина і світ» для студентів І курсу, група № 12, Ізмаїльського медичного училища. Тема заняття: «Молодіжні субкультури». Студенти підготували креативні рольові дійства. показали в чому одягаються хіппі, як шахраї під виглядом представників молодіжніх субкультур маніпулюють людьми. Як виявилось, молоді сподобалося спілкування з представниками різних культур. Напевно внутрішній світ студентів однаково шукає рідні душі незалежно від кольору волосся, одягу. Також дівчата випробували себе в ролі журналістів - брали інтерв'ю у молоді міста, щоб дізнатися, з якими представниками субкультур їм доводилося спілкуватися в Ізмаїлі. Було дуже цікаво.
Світлана Кравченко, викладач предмету «Людина і світ»

03 листопада 2017 року,  
 студенти Ізмаїльського медичного училища брали участь у заході присвячеому темі «Подолання стресу методами саморегуляції». Семінар провів Родион Решетников (Rodion Reshetnikov) - практикуючий психолог, менеджер по роботі з клієнтами ТЕПМ / Caritas Odessa UGCC. Проект "ТЕПМ" створений допомогти переселенцям і місцевому населенню
За останні роки надто зріс темп життя. Разом з цим збільшилось психоемоційне навантаження на нервову систему людини відповідно до індивідуальних особливостей психіки та типу вищої нервової діяльності. Кожна людина намагається встигнути адаптуватись до сучасного технічного прогресу, інформаційного перевантаження, соціальних, політичних, екологічних умов. Саме в такому темпі і і з'являється такий стан людини, як стрес.
В першій частині семінару учасників ознайомили з діяльністю БФ «Карітас Одеса УГКЦ» та проекту ТЕПМ і розповіли про причини виникнення стресу та пригніченості. Після кава – брейку психолог розповів про звички, які нас пригнічують та медитацію усвідомленістю, як інструмент для профілактики стресу та запросив всіх прийняти участь у трихвилинної медитації.
Також студенти робили релаксаційні вправи, застосовували свої компетенції, щоб знайти рішення для міждисциплінарних завдань, навчалися працювати в командах, що складаються з членів з різним досвідом та знаннями. Учасники розвивали навички спільної роботи шляхом вирішення різних проблем, які можуть виникнути під час роботи над проектами, шляхом обміну їх виразами та емоціями, а також шляхом особистих роздумів та відгуків.

На завершення семінару всі учасники заповнили анкети для допомоги у працевлаштуванні та пройшли психологічне тестування для виявлення сильних і слабких сторін особистості.

Світлана Кравченко, фахівець Центру громадянської освіти

06.11.2017 року пройшли заняття з предмету «Людина і світ» для студентів І курсу, група 11,13 Ізмаїльського медичного училища. Тема заняття: «Конфлікти». Студенти підготували презентації, відеоролики, анекдоти, В розіграних сценках можно було побачити своїх рідних, політиків, людей іншої національності. 
За допомогою таких форм і прийомів студенти намагалися пояснити поняття про конфлікти, їх види, вплив конфліктів на здоров’я людини.
Молодь оцінювала життєві ситуації, обирала шляхи вирішення спільних проблем, запобігала та розв’язувала конфліктні ситуації. Також було цікаво вияснити «Чи конфліктна я людина?». 
Медики повинні розуміти почуттів і потреби інших людей, бути толерантними до чужих поглядів і переконань. Проблема, здебільшого, полягає не в наявності самого факту конфлікту, а в тому, який характер він носить і яким чином розв’язується. Бажаємо всім не мати ніяких конфліктів в професійному та особистому житті !

Світлана Кравченко, викладач предмету «Людина і світ»

07 листопада 2017 року, студенти Ізмаїльського медичного училища відвідали та активно брали участь у форум-театрі.
Захід проводиться в рамках реалізації проекту «Створення центру підтримки сім’ї, як моделі інтеграції переселенців і місцевого населення в Україні». 
Форум-театр – це методика інтерактивної роботи, яка спрямована на вирішення соціальних проблем. Сутність методики форум-театру – це пошук в рамках запропонованої вистави, разом із учасниками й учасницями, шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації.
Унікальність та привабливість форум-театру полягає в тому, що у в ньому беруть участь не професійні акторки та актори, а звичайні люди. Розглядаються ситуації з реального житті. Привернення уваги до таких ситуацій є дуже важливим для суспільства.
Театр пригноблених— це театральна методика, яка була створена бразильським режисером та політиком Аугусто Боалем у 1960х роках минулого століття під час диктатури у Бразилії. За допомогою ТП Боаль прагнув створити безпечний простір для участі кожного у творчому процесі та обговорення і вирішення соціально-економічних проблем людей, які страждають від пригноблення та несправедливості.
Як інтерактивна форма театру, заснована на співучасті, вона допомагає людям провести репетицію дій та знайти у безпечному просторі театру різні можливості, які пізніше можуть бути реалізовані в житті.
В цьому театрі можна було спробувати будь-яку стратегію, аби отримати досвід дії, проаналізувати власні спроби змінити ситуацію та спільно вирішити, яка поведінка чи стратегія може бути ефективною в реальному житті, а яка - ні. Так у форматі діалогу акторів та глядачів народжується істина.. 
Учасники отримали надзвичайні емоції, безліч нових ідей, планів на майбутнє .

Світлана Кравченко, фахівець Центру громадянської освіти

gallery/23364865_561264097548920_1854239939_n

 

 

 Студенти ІІ курсу Ізмаїльського медичного училища змагалися за звання най – кращої команди медиків-економістів.
Студенти - це невгамовний, непосидючий та старанний народ, що завжди прагне до пригод і до того ж, погодьтеся, старанний до всього. Тому сьогодні, зібралися майбутні спеціалісти в галузі медицини, щоб продемонструвати свої знання з економіки, кмітливість та розважливість при вирішенні різних економічних завдань. Ще ми перевірили студентів не лише на вміння застосовувати засвоєні теоретичні знання та набуті практичні навики, а й на здатність до кооперації, адже у конкурсі братимуть участь збірні команди різних спеціальностей: сестринська справа і акушерська справа. 
Оцінювали учасників студенти-магістранти ІДГУ факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності. На початку змагань голова журі Альона Рєпіна побажала всім учасникам брейн-рингу перемоги.
Команди «Ділові люди» та «Менеджери» змагалися в різних конкурсах : «Екослово», «Ерудит», «Про який товар йдеться?», вікторина «Учень скаже, як зав'яже», «Економічна загадка», складання економічних поняття із літер, «Влучні вислови», «Черний ящик» та інш. І місце зайняла команда «Ділові люди».
Але сьогодні немає переможених, є лише переможці, адже старанне і поглиблене вивчення економіки дуже важливо для професії медика – це перемога над самим собою, котра виявляється у прагненні досягти чогось більшого і довести, що студенти Ізмаїльського медичного училища чогось варті. А попереду їх чекають незвідані глибини наук, котрі вони залюбки для себе відкриють, а викладачі їм в цьому допоможуть. Тож я бажаю студентам успіхів та високих професійних вершин!
Світлана Кравченко, викладач предмету "Основи економічної теорії"

Креативна 12-а група
ІМУ ВІТАЄ З ДНЕМ СТУДЕНТА!