Одеська область, м. Ізмаїл

Професія Медична сестра/брат

Медсестра супроводжує людину протягом усього життя: від народження, першого її крику і до останнього подиху. Дізнайтеся як ми готуємо спеціалістів цієї галузі.

Чому варто стати Медичною сестрою/братом?

Професія медичної сестри є найгуманнішою, найважливішою ї найвідповідальнішою за життя людини. Саме медсестра супроводжує людину протягом усього життя: від народження, першого її крику і до останнього подиху. Тому, звичайно, всім зрозуміло, як багато залежить від професіоналізму медсестри.

Роль сучасної медичної сестри не зводиться до виконання призначень лікаря, медсестра вміє самостійно оцінити стан хворого, поставити сестринський діагноз, кваліфіковано надати першу долікарську допомогу, забезпечує головні потреби пацієнтів, впроваджує здоровий спосіб життя та профілактику різних, особливо хронічних хвороб.

Унікальність професії медсестри забезпечує їй широку зайнятість в усіх ланках лікувально-профілактичних установ. Так, медична сестра може працювати

  • В стаціонарах приймального, терапевтичного, дитячого, реанімаційного відділень, відділеннях хірургічного профілю;
  • В спеціалізованих клініках, диспансерах, реабілітаційних центрах, санаторіях, профілакторіях;
  • В поліклініках: в регістратурі, в кабінеті фізіотерапії, лікувальної фізкультури та масажу, в кабінетах хірургічного, терапевтичного, педіатричного профілів, в спеціалізованих кабінетах ( окуліста, невропатолога, отоларинголога тощо);
  • Статистом ( оформлення медичної документації, виведення показників здоров’я)
  • В центральних стерилізаційних відділеннях лікарень;
  • В пологових будинках, жіночих консультаціях;
  • Дитячих дошкільних закладах, в школах, інтернатах, спеціалізованих дитячих центрах.

З 1995 р. в Україні введена ступенева медсестринська освіта, суть її полягає в можливості здобути післядипломну вищу освіту середнім медичним працівникам (медсестра-бакалавр). що надає можливість медсестрі в практичній медицині обіймати посади заступників головного лікаря з мед сестринської справи, головних фахівців з медсестринства па рівні обласних та міських управлінь охорони здоров’я. Завдяки реформі в медсестринстві професія медичної сестри стає все більш престижною.

Професія медсестри дозволяє працювати добу через три, надає можливість додаткового заробітку в домашніх умовах виконанням різних маніпуляцій, крапельниць, доглядом за хворими), також є неоцінена можливість надавати допомогу своїм рідним та доглядати за ними

Вартість навчання

Сестринська справа 9 кл.

13000 грн

14000 грн

15000 грн

16000 грн

1 сем. – 10.06

 

2 сем. – 10.01

Сестринська справа 11 кл.

15000 грн

16000 грн

17000 грн

1 сем. – 10.06

2 сем. – 10.01

Медик - це призвання

Отримай нову професію

Ізмаїльський медичний коледж готує спеціалістів за наступними напрямами: Зубний технік, Фельдшер, Акушер(ка), Фармацевт, Медична Сестра/Брат

Мабуть, немає такої сфери людської діяльності, яка за вагомістю і важливістю могла би зрівнятися з професією медика. Найгуманніша, найблагородніша, найпотрібніша — вона завжди і всюди була в центрі суспільної уваги та довіри.

Якщо ви мрієте отримати престижну та важливу для суспільства професію, потужну основу знань, яка визнається у світі, то гарним вибором для вас стане Ізмаїльський фаховий медичний коледж. Ми робимо надзвичайно складне навчання цікавим і зрозумілим для кожного студента. Запрошуємо вас на консультацію по вступу до ІФМК.

small_c_popup.png

Стати медичною сестрою/братом

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ