Одеська область, м. Ізмаїл

Професія Зубний технік

Красиві, здорові зуби – мрія кожної людини, зубний технік може ії втілити в реальність. Дізнайтеся як ми готуємо спеціалістів цієї галузі.

Чому варто стати Зубним техніком?

Красиві, здорові зуби – мрія кожної людини. Проте, при деяких захворюваннях зубощелепної системи, при неправильному розвитку зубів і щелеп, при ураженнях твердих тканин зубів, при різних травмах виникають дефекти, які не тільки порушують нормальний акт обробки їжі в роті, але й естетично малоприємні для сприйняття. Усунути дані дефекти допомагають спеціальні зубні протези і ортопедичні апарати, які виготовляють зубні техніки.

Зубний технік є головним помічником лікаря-стоматолога (ортопеда) і надає стоматологічну, ортопедичну допомогу населенню, виготовляючи різні види коронок, мостоподібних конструкцій, протезів, пластинок.

Процес виготовлення зубних протезів вимагає ювелірної роботи, тобто зубний технік повинен володіти такими професійно важливими якостями: – умілістьрук;  – просторове мислення; – акуратність; – терплячість.

Зубний технік в добре обладнаній лабораторії стоматологічного відділення виготовляє такі види протезів

  • знімні;
  • незнімні;
  • бюгельні;
  • щелепно-лицьові;
  • ортодонтичні апарати; – конструкції для дитячого віку.

Щоб стати справжнім зубним техніком, допомагати людям, що потребують зубного протезування, потрібно закохатися в свою професію. Адже повернути пацієнту красиву усмішку – це не проста і дуже відповідальна справа. Від майстерності зубного техніка залежить, наскільки привабливою стане їх усмішка, як в майбутньому зміниться їх життя. Грамотно і з любов’ю виготовлена робота не тільки відновлює здоров’я пацієнта, але й повертає йому упевненість в собі.

Професія «Зубний технік» – це мистецтво. Мистецтво повернути людині смак до життя! Будьте здорові і посміхайтеся частіше!

Вартість навчання

Стоматологія 9 кл.

24600 грн

25600 грн

26600 грн

1 сем. – 10.05

 

2 сем. – 10.01

 

Стоматологія 11 кл.

27600 грн

28600 грн

1 сем. – 10.06

2 сем. – 10.01

 

Медик - це призвання

Отримай нову професію

Ізмаїльський медичний коледж готує спеціалістів за наступними напрямами: Зубний технік, Фельдшер, Акушер(ка), Фармацевт, Медична Сестра/Брат

Мабуть, немає такої сфери людської діяльності, яка за вагомістю і важливістю могла би зрівнятися з професією медика. Найгуманніша, найблагородніша, найпотрібніша — вона завжди і всюди була в центрі суспільної уваги та довіри.

Якщо ви мрієте отримати престижну та важливу для суспільства професію, потужну основу знань, яка визнається у світі, то гарним вибором для вас стане Ізмаїльський фаховий медичний коледж. Ми робимо надзвичайно складне навчання цікавим і зрозумілим для кожного студента. Запрошуємо вас на консультацію по вступу до ІФМК.

small_c_popup.png

Стати зубним техніком

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ