Оголошення

Спочатку нові

Оголошення ІМК

Дороги, які відкриває диплом “Лікувальна справа”

«Лікувальна справа» – одна з найзатребуваніших спеціальностей в медичних вузах, коледжах та на факультетах медицини. Велика кількість специалістів спочатку отримує знання на «лікувальній справі», а далі продовжує базову наукову освіту, здобуваючи для роботи вузьку спеціалізацію.

Ізмаїльське медичне училище стає коледжом

Ізмаїльське медичне училище і Ізмаїльський технікум економіки і права змінили свій статус і тепер іменуються коледжами. В системі акредитації вищих навчальних закладів вони піднялися на сходинку вище. Назви нових-старих навчальних закладів сьогодні звучать так: Ізмаїльський професійний медичний коледж і Ізмаїльський професійний коледж економіки і права.

Соціальні мережі

Оголошення

Отримуйте сповіщення

Підпишіться на нові публікації

Дані зберігаються згідно з
ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Категорії

Популярне

Більше цікавих новин

Стоматологи, які відкрили приватний кабінет – історії успіху

Стоматологія – одна з галузей медицини, без послуг якої не може обійтися жодна людина. На жаль, до недавніх пір її представники викликали негативні асоціації у багатьох людей. На сьогоднішній день ситуація кардинально змінилася – завдяки появі нових можливостей у стоматології. Не останню роль зіграв і потенціал для талановитих фахівців в плані відкриття особистих кабінетів дантиста. Історії двох таких лікарів неодмінно зацікавлять вас своїм сюжетом.

Професія зубного техніка: сьогодення і майбутнє

Зубні лікарі завжди були, є і будуть затребувані людством. По мірі того, як розвивалася наука, з’являлися нові технології та матеріали, і натепер ця професія передбачає ряд певних спеціалізацій. Зараз стоматологія включає в себе наступні напрямки: протезування, терапію, хірургію і багато чого іншого. Але, мабуть, найбільш затребуваним є такий фахівець, як зубний технік.

Цікаві факти про медицину

Як і будь-яка інша галузь, медицина має свою багату історію, яка обчислюється тисячоліттями. Досліджуючи її, можна знайти безліч цікавих фактів, які будуть доречними не лише для вузькопрофільних фахівців, але й для звичайних людей.

Операційна медсестра: надійна опора та підтримка хірурга

У будь-якому лікувальному закладі медсестра вважається головним помічником лікаря. Але операційна медсестра – це так звана особлива каста, оскільки такий напрямок у професії пов’язаний з величезною відповідальністю за життя пацієнта.