Стоматологи, які відкрили приватний кабінет – історії успіху

Стоматологія - одна з галузей медицини, без послуг якої не може обійтися жодна людина. На жаль, до недавніх пір її представники викликали негативні асоціації у багатьох людей. На сьогоднішній день ситуація кардинально змінилася - завдяки появі нових можливостей у стоматології. Не останню роль зіграв і потенціал для талановитих фахівців в плані відкриття особистих кабінетів дантиста. Історії двох таких лікарів неодмінно зацікавлять вас своїм сюжетом.

Стоматолог з династії кавказьких лікарів

Кілька поколінь жінок в родині Тамаза Мчедлідзе були народними цілительками. У дитинстві хлопчик допомагав бабусі і вже точно знав, що хоче бути лікарем. Тамаз Мчедлідзе відомий тим, що він зумів створити в Росії велику стоматологічну мережу. Але починалася ця історія з невеликого і затишного власного кабінету прямо в батьківському домі, в Грузії.

Пізніше Тамаз переїхав до Ленінграда, де на зароблені в Грузії гроші відкрив другий кабінет, купив туди чеські стоматологічні установки Chirodent, найняв лікарів. Спочатку зарплата дев’яти лікарів становила $ 90, потім Мчедлідзе перевів їх на відсоток від виручки, і місячна зарплата збільшилася до $ 500. Якщо спершу лікарі висловлювали невдоволення його витратами на нові технології та обладнання, то з ростом зарплатні всі питання відпали.

Далі була створена престижна клініка на Невському, а до 2000-х років у нього вже була ціла мережа з 11 клінік. Її він вважає за краще називати «системою». По-перше, тому що в єдиній електронній базі компанії зберігаються всі картки пацієнтів, рентгенівські і томографічні знімки і з будь-якої клініки можна подивитися всі дані, прямо в системі провести консиліум. А по-друге, клініки – це тільки частина компанії: є ще інститут стоматології і загальний менеджмент.

Бобренятко

Коли подруги-стоматологи Ірина та Олена з Ростова-на-Дону задумалися про створення своєї клініки, у них була мрія, щоб якомога менше дітей боялися людей в білих халатах і не хотіли лікувати зуби. Вони першими з медичних установ міста зняли білі халати і вдягли кольорові: персиковий, жовтий, синій. У самій клініці замість білих стін – малюнки з мультиків, телевізори з фільмами та зала з гральною зоною. Майже два роки знадобилося їх “Бобренятку”, щоб стати на ноги і сформувати ринок. За цей час тут взяли на озброєння ще одну новаторську річ – мало бути хорошим стоматологом, потрібно стати і хорошим психологом.

Зараз “Бобренятко” – це три центри в різних частинах міста, в кожному 3-4 лікувальних кабінети. Також в клініці є лікувальне відділення, фізіотерапевтичне, ортодонтія, анестезіологія і реанімація, а також лор-кабінет.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ