Прогрес у медицині

Медицина - галузь, нерозривно пов'язана з майбутнім цивілізації. Вона безпосередньо поєднана з наукою і дослідженнями, без яких неможливий рух уперед. Тому ефективний розвиток медицини в цілому залежить віт тих її представників, які не лише мають хорошу практику, а й намагаються рухати вперед науку за різними напрямками. Які значні успіхи на цій ниві принесли неоціненну користь всьому людству? На що акцентують свою увагу прогресивні медики усього світу? Про це і піде мова надалі.

П’ятірка найвідоміших досягнень у сфері медицини

Потрібно сказати, що до цього списку увійшли дослідження останнього десятиліття, результатами яких активно користуються лікарі по всьому світу.

1. Генетика

Розробка генетичних тестів дала можливість більш гнучко підходити до лікування небезпечних онкологічних захворювань. Таким чином, лікарі на генетичному рівні підбирають оптимальне рішення з приводу лікарських засобів, необхідності опромінення, а також вирішують безліч інших не менш важливих завдань.

2. Імунна і біологічна терапія

Цей вид впливу на ракові клітини успішно заміняє хіміотерапію. Перевагою біологічних препаратів є знищення уражених раком клітин, при якому здорові клітини залишається неушкодженими. У свою чергу, імунотерапія дозволяє мобілізувати організм на боротьбу з метастазами.

3. Корекція геному

За допомогою генної інженерії і зміни геному на сучасному етапі робляться спроби задіяти імунну систему пацієнта, яка допустила збій і не впоралася із хворобою. На даний момент вже з’явилися спеціально розроблені генетичні препарати для лікування, наприклад, вродженої сліпоти і неходжкінських лімфом.

4. Повна перемога гепатиту С

В останні роки з’явилися нові антивіральні препарати, які безпосередньо впливають на цикл життя вірусу та знищують його. Курс лікування може включати в себе як один препарат (монотерапія), так і поєднання декількох ліків. Причому відсоток повного одужання на сьогоднішній день – від 90 до 100, з практично відсутніми побічними ефектами.

5. Група ліків, що виліковують СНІД

Пацієнту підбирають так званий «коктейль», що складається з декількох препаратів з різних груп, або дають одну таблетку, які містить в собі «набір» потрібних препаратів. Таким чином, хворобу переводять в статус хронічного контрольованого захворювання з мінімальними побічними ефектами.

Зараз же ми можемо отримати ефективне лікування від більшості захворювань, проте залишається чимало хвороб, які залишаються загадкою для медицини, а для людства – трагедією. Тому вчені продовжують досліджувати медичну галузь і роблять нові дивовижні відкриття.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ