Медпрацівники, які стали всесвітньо відомими

Професія лікаря - одна з найблагородніших, і тому імена тих, хто практично віддав своє життя на служіння людству, назавжди залишилися на сторінках книги пам'яті. Цей літопис історичних особистостей від медицини починається за часів Гіппократа. За ним слідували Гален, Авіценна, доктора епохи Відродження, Середньовіччя таке інше.

Кілька історій знаменитих лікарів

Не залишається і сучасність без талановитих ескулапів, які врятували чимало людських життів. Серед них – Догель Іван Михайлович (1830-1916 рр.) – видатний фармаколог. У 1863 році він захистив докторську дисертацію про будову і функції лімфатичних залоз. У 1869-му був обраний професором кафедри фармакології Казанського університету. Ним було виконано понад 80 наукових праць, основними з яких були роботи з порівняльної анатомії, фізіології і фармакології серцево-судинної та  нервової систем. За успішну наукову і педагогічну діяльність І. М. Догелю було присуджено звання заслуженого професора, також він був обраний дійсним і почесним членом багатьох академій та Наукових товариств.

Жінку-лікаря Лейлу Денмарк знають всі медики планети. Лейла отримала диплом педіатра у 1918-му році. З тих пір вона почала практикувати. У 2001-му році прізвище Денмарк появилася у Книзі рекордів Гіннесса, де її назвали найстарішим практикуючим лікарем. На той момент Лейлі Денмарк було вже 103 роки. Найбільшою заслугою її вважається боротьба з кашлюком, який свого часу вважався невиліковним.

Найвідомішим стоматологом сучасності в Сполучених Штатах Америки є Доктор Кевін Б.Сендс, що практикує в районі Беверлі-Хіллз. Серед його клієнтів – відомі голлівудські знаменитості, а також приватні особи, які просто жадають голлівудської посмішки. Будучи членом Академії косметичної стоматології, доктор Сендс працює над тим, щоб залишатися кращим в обраній сфері. У його офісі використовуються найсучасніші на сьогоднішній день технології та методики. Він у своїй практиці застосовує новітні процедури і способи лікування – для того, щоб очікування його пацієнтів були максимально виправдані.

Ви теж хочете стати знаменитим лікарем?

У кожного з цих знаменитостей за плечима величезний досвід в роботі, а також немалий багаж знань. І кожен з них починав з перших кроків – навчання по своїй справі. Ізмаїльський медичний коледж пропонує вам зробити свій перший крок – вступити на перший курс навчання. Якщо хочете бути як Доктор Кевін Б. Сендс – спеціальність зубного техніка неодмінно пригодиться  вам для початку. Хочете бути фармакологом, як Іван Михайлович Догель – курс з фармацевтики очікує вашого вступу.

Головне при цьому – просто зробити перший крок, і йти потім далі невпинно до свого успіху.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ