Події ІМК

Спочатку нові

Останні події

Професія лікаря – мірило гуманності

Професія лікаря – одна із найблагородніших, оскільки від цих людей залежить не лише здоров’я, а й життя людини. Лікар для пацієнта з перших моментів стає посланником надії та порятунку, що накладає на нього певні зобов’язання. Це повинен пам’ятати будь-який фахівець при кожному спілкуванні з хворим.

Комічні моменти медицини

Професія лікаря найчастіше асоціюється з малоприємними моментами у житті кожної людини. Хворіти завжди складно і боляче, тому зазвичай вважається, що жодних позитивних чи смішних епізодів у житті людей, які лікують, бути просто не може.

З чого починається професія зубного техніка?

Багато пацієнтів стоматологічних закладів не бачать різниці між лікарем та техніком, проте плутати ці дві професії зовсім не варто. Лікарі займаються безпосередньо лікуванням зубів, а до обов’язків техніка входить забезпечення стоматологічного лікування спеціальними конструкціями.

Відомі усьому світу медсестри

Будь-яка з професій заслуговує на повагу людства, але, мабуть, одними з найбільш шанованих спеціальностей є ті, які пов’язані з медициною. Поряд із лікарями, у цій сфері самовіддано працюють їхні надійні помічниці – медичні сестри, без яких дуже складно уявити собі сучасний лікувальний заклад.

Які спеціалізації має професія медсестри?

Лікувати людей — робота зовсім не з легких, і навіть компетентний лікар не зможе зробити це поодинці просто тому, що пацієнтів набагато більше, ніж лікарів. Впоратися з великим обсягом роботи лікарю допомагають медсестри.

Операційна медсестра: надійна опора та підтримка хірурга

У будь-якому лікувальному закладі медсестра вважається головним помічником лікаря. Але операційна медсестра – це так звана особлива каста, оскільки такий напрямок у професії пов’язаний з величезною відповідальністю за життя пацієнта.

Ювелірна робота зубного техніка

Зубні техніки – це вузькоспеціалізовані дантисти, від умінь яких залежить не тільки здоров’я зубів пацієнта, але і важлива естетична складова. Це ті фахівці, які виготовляють в лабораторії коронки, імплантати та інші «штучні зуби», що встановлюються згодом пацієнтові лікарями-стоматологами.

Професія зубного техніка: сьогодення і майбутнє

Зубні лікарі завжди були, є і будуть затребувані людством. По мірі того, як розвивалася наука, з’являлися нові технології та матеріали, і натепер ця професія передбачає ряд певних спеціалізацій. Зараз стоматологія включає в себе наступні напрямки: протезування, терапію, хірургію і багато чого іншого. Але, мабуть, найбільш затребуваним є такий фахівець, як зубний технік.

Дороги, які відкриває диплом “Лікувальна справа”

«Лікувальна справа» – одна з найзатребуваніших спеціальностей в медичних вузах, коледжах та на факультетах медицини. Велика кількість специалістів спочатку отримує знання на «лікувальній справі», а далі продовжує базову наукову освіту, здобуваючи для роботи вузьку спеціалізацію.

Фармацевт-технолог: що від нього залежить?

До обов’язків провізора-технолога на великому фармацевтичному підприємстві входить розробка оптимального складу і технології виробництва лікарських засобів, розробка технологічних регламентів виробництва готових лікарських форм, організація технологічного процесу. Як видно, обов’язків у такого фахівця насправді багато, і від точності виконання всіх етапів його роботи залежить дуже багато.

Соціальні мережі

Оголошення

Отримуйте сповіщення

Підпишіться на нові публікації

Дані зберігаються згідно з
ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Категорії

Популярне

Більше цікавих новин

Цікаві факти про фармацевтику

Організм людини недосконалий, і кожен з нас періодично стикається з гострою необхідністю лікуватися за допомогою медикаментів. Фармацевтика як наука почалася ще в ті часи, коли перші мольфари та знахарі стали змішувати різні трави і робити з них відвари і настої. Зараз це ціла наука, яка не стоїть на місці – фармацевтика активно розвивається, а вчені щодня винаходять нові препарати. Те, що сто років тому здавалося дивом, сьогодні можна легко придбати в онлайн-продажу.