Фельдшер – головний герой найкращих фільмів

Фельдшер – фахівець у галузі медицини, який займає проміжну ланку між медичною сестрою та лікарем. У вільному перекладі з німецької мови ця професія набуває значення як «польовий лікар».

Без нього не обходиться жодна амбулаторія у віддаленій місцевості, фельдшери працюють на підстанціях Швидкої допомоги. Про них, як і про лікарів, знято чимало цікавих фільмів та серіалів, які з великим задоволенням дивляться і діти, і дорослі глядачі. Що ж пропонує нам сучасне мистецтво кіно у цьому плані? Пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими на сьогоднішній день кінострічками. Про них, як і про лікарів, знято чимало цікавих фільмів та серіалів, які з великим задоволенням дивляться і діти, і дорослі глядачі. Що ж пропонує нам сучасне мистецтво кіно у цьому плані? Пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими на сьогоднішній день кінострічками

Аритмія

Російський фільм 2017 року, який отримав Приз симпатій глядачів від Спілки кінокритиків Франції на 18-му міжнародному кінофестивалі в Аррасі. Головний герой – фельдшер Олег, який працює на швидкій і знає, що від його приїзду залежить чуже життя. Він намагається зробити кращим навколишній світ, але в один момент помічає, що його власне життя пішло не в тому напрямку  – дружина оголосила про розлучення, начальника цікавить лише статистика. Надалі йому доводиться вирішувати завдання – рятувати себе чи своїх пацієнтів.

Пробудження

Кіно 1990 року із жанру драми. У головних ролях – Роберт Де Ніро та Робіном Вільямс. Діюча особа – лікар, який використовує експериментальні ліки для відновлення знерухомлених жертв рідкісного захворювання – летаргічного енцефаліту.

Швидка

Українським ситком 2019 року, де головні герої працюють на підстанції Швидкої допомоги. У центрі історії перебувають дві бригади парамедиків, яким доводиться не лише рятувати життя пацієнтів, а й вирішувати власні проблеми, які часто подаються у комічному аспекті.

Цілитель Адамс

Фільм, у якому головну роль зіграв незрівнянний Робін Вільямс. Його герой дуже відрізняється від своїх колег-медиків тим, що проводить свою терапію за допомогою сміху. Як виявилося, найкращими ліками від будь-яких хвороб є саме сміх та позитивні емоції. І лікар готовий зробити все, щоб змусити своїх пацієнтів сміятися.

Швидка допомога

Російський серіал, перший сезон якого вийшов у 2018 році. У головній ролі знявся актор Гоша Куценко, який зіграв водія швидкої – колишнього лікаря, котрий прийшов на нову роботу після складного періоду у своєму житті. Він дуже мріє повернутися у професію, щоб продовжити рятувати життя людей у ​​звичній для себе якості. Серіал показує всі реалії життя та роботи фельдшерів, лікарів, операторів, водіїв та медсестер підстанції.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ