Стоматолог та зубний технік: вдалий тандем для роботи

Робота сучасного стоматолога передбачає різні напрямки, серед яких найбільш затребуваними можна назвати лікувальну справу та протезування. Тому, обираючи клініку, кожен пацієнт намагається знайти ту, де є власна зуботехнічна лабораторія. Адже тільки в тандемі з зубного техніка з лікарем-ортопедом можна отримати максимально ефективний результат створення красивої та білосніжної посмішки.

Як працюють стоматологи та зубні техніки?

Як правило, нерідко робота техніків зовсім мало або майже й не згадується в роботі з пацієнтами, хоча в реальному житті саме від цієї людини залежить 100% результат – і з точки зору естетики, і функціональності. Лише дуже хороший фахівець точно знає, якими особливостями відрізняються зуби пацієнтів похилого віку від зубів молодих людей і зможе виконати свою роботу якісно. І лише знаючий  фахівець зможе правильно визначитися з вибором основного матеріалу, орієнтуючись на фінансові можливості пацієнта, а також на його вимоги та побажання.

Разом з тим, велике значення має також і взаєморозуміння з лікарем-стоматологом. Від цього фахівця залежить підготовка зубів пацієнта до протезування. Коли ж зуб не підлягає лікуванню чи необхідно виправити дефекти щелепи, видалити кісту чи розкрити абсцес – за справу береться хірург. Найчастіше втручання вимагають зуби мудрості, які неправильно ростуть та заважають сусіднім зубам. Тому цілком можна сказати, що робота з пацієнтами – це цілий комплекс заходів, де за необхідності беруть участь різні фахівці. І лише при тісній співпраці лікаря та зубного техніка можливе якісне та найшвидше виготовлення коронок та зубних протезів. Як правило, вони працюють разом при примірках  та адаптації коронок або стоматологічних конструкцій.

Дуже важливо, щоб їхня спільна робота була бездоганною з усіх точок зору. Зубний технік, який працює поряд із лікарем – це можливість вирішити всі проблеми та питання ще до початку робіт зі створення протезів. А в особливо складних випадках технік бере участь у знятті мірок, після чого він виготовляє воскову модель, яка приміряється та узгоджується з пацієнтом. І тільки якщо замовнику все підходить, проводиться відливання та обробка протезної конструкції.

Іншими словами, продуктивна співпраця всіх фахівців у клініці є запорукою того, що їхня робота буде виконана швидко, точно і акуратно, без жодних вад та недоліків.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ