Кіно про лікарів: тренди останніх років

Останнім часом великою популярністю у глядачів стали користуватися фільми та серіали про медичних працівників. Знімають їх у різних жанрах - драма, комедія, і навіть чорний гумор.

Потрібно сказати, що самі лікарі  теж здебільшого дивляться таке кіно із задоволенням, хоча в коментарях можна зустріти чимало критичних зауважень із професійної точки зору. Однак для звичайних людей  ці фільми викликають непідробний інтерес, і тому щороку кількість розважального контенту даного виду з’являється все більше. Які ж фільми про лікарів та лікарні за кількістю переглядів посідають перші місця? Це ми спробуємо зараз з’ясувати.

Топ кращого кіно

На першому місці знаходиться серіал комедійного характеру «Клініка» про молодих інтернів. Їм належить практикуватися і вчитися під керівництвом цікавого,  але цілком безкомпромісного доктора Кокса і вимогливого доктора Келсо. Ключовою особливістю серіалу, безумовно, є яскраві персонажі та іскрометний гумор, якими просякнутий кожен епізод.

На другому місці – американський серіал «Лікарня Нікербокер» 2014-2015 років. Дія відбувається на початку 20 століття в Нью-Йорку, коли в лікарнях  було застаріле обладнання, а самі  лікарі були обмежені в антибіотиках. Головний герой серіалу – хірург Джон Такер, який старався не стояти на місці,  та застосовував найкращі технології того часу. За допомогою екстремальних методів лікування він бореться із захворюваннями пацієнтів і одночасно намагається позбавитися власної наркозалежності.

Третє місце – французький фільм “Колегія лікарів” 2018 року. Кіно розповідає про лікаря-пульмонолога – спеціаліста з бронхів і легень. Симону вже майже сорок, він професіонал, який бачив у своїй роботі багато смертей, і тому давно вже працює за алгоритмом лише доцільності та раціоналізму. Але якось до лікарні приходить особлива пацієнтка — мати Симона, і досвідчений пульмонолог втрачає контроль над почуттями.

Четверте місце – фільм “Небезпечний метод”, спільного виробництва Німеччини, Канади, Швейцарії та Великобританії, знятий у 2011 році. Класик світового кіно Девід Кроненберг показує історію виникнення психоаналізу. Головний герой фільму — Карл Юнг, у його клініку у Швейцарії 1904 року потрапляє з нападом істерії молода Сабіна Шпільрейн. Історія її еволюції зі звичайної  пацієнтки, в психоаналітика і асистентку Юнга тут розгортається паралельно розповіді про взаємини Юнга з його вчителем Фрейдом, розвитку їх ідей та відкриттів.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ