Акушери: від них залежить життя

Народження нового життя – завжди велике чудо, і людина, яка допомагає відбутися цьому диву, викликає лише шану та повагу. Акушерів-гінекологів часто впізнають у маленьких містах на вулиці, майже як зірок. Їм показують дітей, які вже подорослішали, або зовсім зрілих людей, які з'явилися на світ колись завдяки саме їм. Чомусь прийнято вважати, що робота акушерів не така складна, як, наприклад, у нейрохірургів, насправді ж хороший фахівець у гінекології поєднує багато інших спеціальностей. Як правило, представники цієї спеціальності мають навички терапевта, вміють проводити операції, і нерідко виступають у ролі психологів.

Акушерство — така професія, яка або приймає людину, яка вирішила йти цим шляхом, або повністю відкидає її. Це свого роду наркотик – у найкращому розумінні слова, це робота, яка ніколи не набридне. Безумовно, у лікарів бувають моменти сильної втоми, іноді буває дуже складно, коли вимотуються всі члени команди, але зрештою все компенсується позитивними емоціями від довгоочікуваного народження малюка.

Якщо говорити сухою термінологією – акушер-гінеколог відноситься до фахівців середньої ланки. Турбота акушера – здоров’я жінки та її майбутнього потомства. Його головним завданням є супровід майбутньої мами від перших днів вагітності до народження дитини. І весь цей час акушери спостерігають за станом жінки, за тим, наскільки успішно та безпечно протікає її вагітність. Для грамотного огляду вагітних йому потрібні знання про спеціальні лікарські препарати, медичне обладнання, способи обстеження та надання екстреної допомоги. Можна сказати, що цей фахівець є справжнім наставником, який вивчає свою підопічну – для того, щоб її пологи пройшли легко та без різних ускладнень.

Акушери також беруть участь у процесі народження дитини. Вони ставлять уколи, можуть асистувати лікаря у нескладних операціях гінекологічного характеру. Окрім того, до обов’язків акушера входить і спостереження за розвитком та зростанням дітей до досягнення ними однорічного віку. За потреби він відвідує своїх підопічних прямо вдома або надає першу медичну допомогу на базі поліклінінки.

За результатами анкетування, професія акушера в даний час дуже затребувана, оскільки досить тривалий період на фахівців у цій галузі був високий попит серед роботодавців. Ця сфера потребувала і продовжує потребувати хороших фахівців.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ