Новини

Спочатку нові

Новини ІМК

Професія лікаря – мірило гуманності

Професія лікаря – одна із найблагородніших, оскільки від цих людей залежить не лише здоров’я, а й життя людини. Лікар для пацієнта з перших моментів стає посланником надії та порятунку, що накладає на нього певні зобов’язання. Це повинен пам’ятати будь-який фахівець при кожному спілкуванні з хворим.

Які спеціалізації має професія медсестри?

Лікувати людей — робота зовсім не з легких, і навіть компетентний лікар не зможе зробити це поодинці просто тому, що пацієнтів набагато більше, ніж лікарів. Впоратися з великим обсягом роботи лікарю допомагають медсестри.

Операційна медсестра: надійна опора та підтримка хірурга

У будь-якому лікувальному закладі медсестра вважається головним помічником лікаря. Але операційна медсестра – це так звана особлива каста, оскільки такий напрямок у професії пов’язаний з величезною відповідальністю за життя пацієнта.

Професія зубного техніка: сьогодення і майбутнє

Зубні лікарі завжди були, є і будуть затребувані людством. По мірі того, як розвивалася наука, з’являлися нові технології та матеріали, і натепер ця професія передбачає ряд певних спеціалізацій. Зараз стоматологія включає в себе наступні напрямки: протезування, терапію, хірургію і багато чого іншого. Але, мабуть, найбільш затребуваним є такий фахівець, як зубний технік.

Фармацевт-технолог: що від нього залежить?

До обов’язків провізора-технолога на великому фармацевтичному підприємстві входить розробка оптимального складу і технології виробництва лікарських засобів, розробка технологічних регламентів виробництва готових лікарських форм, організація технологічного процесу. Як видно, обов’язків у такого фахівця насправді багато, і від точності виконання всіх етапів його роботи залежить дуже багато.

Медбрат і медсестра: що за професія?

Професія медсестри завжди була почесною і затребуваною. Історію її появи можна віднести до початку 19 століття, коли представниць цього напрямку з повагою називали «сестрами милосердя». У роки війни вони організовували центри допомоги пораненим, а також йшли працювати в госпіталі. Дуже часто за свою роботу ці жінки не вимагали жодної винагороди. Велика частина з них не мала спеціальної медичної освіти, а всі необхідні знання і вміння набувала в процесі роботи.

Чи важко навчатися в ІМК?

Ізмаїльський медичний коледж – прекрасний варіант розпочати кар’єру лікаря, пройшовши всі етапи становлення гарного фахівця.

Прогрес у медицині

Медицина – галузь, нерозривно пов’язана з майбутнім цивілізації. Вона безпосередньо поєднана з наукою і дослідженнями, без яких неможливий рух уперед. Тому ефективний розвиток медицини в цілому залежить віт тих її представників, які не лише мають хорошу практику, а й намагаються рухати вперед науку за різними напрямками.
Які значні успіхи на цій ниві принесли неоціненну користь всьому людству? На що акцентують свою увагу прогресивні медики усього світу? Про це і піде мова надалі.

Медсестра: права рука лікаря

Медична сестра або ж медбрат – працівник із середньою медичною освітою, від якого багато в чому залежить комфортний прийом і лікування пацієнта. Це незамінний помічник для профільних лікарів, що відповідає за різні маніпуляції, пов’язані з лікувальним процесом.

Соціальні мережі

Оголошення

Отримуйте сповіщення

Підпишіться на нові публікації

Дані зберігаються згідно з
ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Категорії

Популярне

Більше цікавих новин

Фармацевт-технолог: що від нього залежить?

До обов’язків провізора-технолога на великому фармацевтичному підприємстві входить розробка оптимального складу і технології виробництва лікарських засобів, розробка технологічних регламентів виробництва готових лікарських форм, організація технологічного процесу. Як видно, обов’язків у такого фахівця насправді багато, і від точності виконання всіх етапів його роботи залежить дуже багато.

Як не помилитися з вибором професії в медицині

Вчитель та лікар – дві древні професії, в яких успішно себе показати зможе далеко не кожен. Професія лікаря вимагає тривалого навчання, великого занурення в освітній процес і масштабного накопичення практичного досвіду. Тому помилки при виборі потрібного напрямку апріорі бути не повинно – інакше величезна кількість часу буде витрачено просто даремно.

Стоматологи, які відкрили приватний кабінет – історії успіху

Стоматологія – одна з галузей медицини, без послуг якої не може обійтися жодна людина. На жаль, до недавніх пір її представники викликали негативні асоціації у багатьох людей. На сьогоднішній день ситуація кардинально змінилася – завдяки появі нових можливостей у стоматології. Не останню роль зіграв і потенціал для талановитих фахівців в плані відкриття особистих кабінетів дантиста. Історії двох таких лікарів неодмінно зацікавлять вас своїм сюжетом.