Дороги, які відкриває диплом “Лікувальна справа”

«Лікувальна справа» - одна з найзатребуваніших спеціальностей в медичних вузах, коледжах та на факультетах медицини. Велика кількість специалістів спочатку отримує знання на «лікувальній справі», а далі продовжує базову наукову освіту, здобуваючи для роботи вузьку спеціалізацію.

З професійних функцій, яких набуває спеціаліст,  тут можна назвати оцінку стану пацієнта, здійснення діагностики, надання невідкладної допомоги, виконання лікувально-діагностичних призначень лікаря, а також володіння технікою медичних маніпуляцій, і багато чого іншого.

Що у перспективі?

Після закінчення навчання по цій спеціальності випускник спочатку не може самостійно лікувати хворих, ставити остаточний діагноз, приймати рішення про маніпуляції . Звичайно, він все це робить, але обов’язково під пильним наглядом досвідченого лікарям, мета якого – не допустити помилок у процесі лікування.

Разом з тим, у випускника є доступ до наукової діяльності, також його можуть назначати на різні посади в лікувальних установах. Для повноцінної і самостійної роботи майбутній фахівець неодмінно має отримати базові знання за вибрано. спеціальністю. Як правило, цей процес передбачає проходження. Це інтернатури протягом одного року, або ж або ординатури, яка триває два роки. Лише після цього він отримує відповідну кваліфікацію і здобуває право починати самостійну лікарську практику. Можна вибрати ординатуру і після неї піти працювати лікарем.

В основному ж ті, хто успішно завершили своє навчання за обраною спеціальністю, мають можливість стати в подальшому:

  • терапевтом
  • педіатром
  • гінекологом (акушером-гінекологом)
  • хірургом
  • кардіологом
  • ендокринологом
  • невропатологом таке інше.

З потенційних місць роботи можна назвати різні лікувальні заклади комерційного і державного характеру, НДІ, установи соціального захисту, медкабінети в навчальних закладах і підприємствах, та інше.

Випускник може працювати лікарем, завідувачем відділенням, викладачем, може стати вченим або відкрити приватний кабінет (власний бізнес). Але щоб мати можливості для подальшого кар’єрного зростання, як правило, обов’язково потрібно продовжити освіту в сфері медицини.

Встати на першу сходинку у своїй кар’єрі вам допоможе Ізмаїльський медичний коледж, де ви отримаєте якісну освіту з лікувальної справи спеціалістів середнього медичного персоналу.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ