Акушер: той, хто призводить дітей в цей світ

Акушери готують інструмент, стежать за дотриманням режиму, здійснюють управління молодшим медичним персоналом.

Акушери відносяться до ланки середнього медичного персоналу, являючись правою рукою лікарів-гінекологів. До їх обов’язків входить всебічна допомога лікаря при прийомі пацієнтів, а також у процесі прийняття пологів. Акушери готують інструмент, стежать за дотриманням режиму, здійснюють управління молодшим медичним персоналом. Разом з тим, їх основне завдання – психологічна, а також фізична підготовка жінок до пологів, і подальший супровід.

Вони можуть надавати першу долікарську допомогу, займатися доглядом за дітьми з першого дня життя до 1 року, виконувати прості лікувальні процедури.

Де працюють акушери?

Ці фахівці є незамінними співробітниками, які при необхідності можуть працювати палатною медсестрою. Акушери мають володіти не тільки навиками допомоги породіллі, а й виконувати функції дитячої медсестри, педіатра і навіть психолога-неонатолога. Вони повинні добре знати педіатрію, фармацію та фармакологію, вирізнятися фізичною силою і витривалістю, адже вони допомагають вагітним, переносять новонароджених, проводять багато часу на ногах.

Акушерів зазвичай потребують:

  • великі лікарні;
  • невеликі фельдшерські пункти;
  • приватні клініки.

А це значить, що така професія завжди була максимально затребувана, і протягом довгих років не втратить своєї актуальності. Дану спеціалізацію найчастіше вибирають жінки, що пов’язано зі специфікою роботи і необхідністю забезпечення психологічного комфорту пацієнток. Хоча багато представників чоловічої статі також цілком непогано справляються зі своїми основними обов’язками.

Які перспективи в плані кар’єри?

Загалом професія акушера передбачає два рівні кваліфікації:

  • фельдшер-акушер – має середню професійну медичну освіту;
  • лікар-акушер – має вищу медичну освіту.

З цього випливає, що будь-який акушер згодом може стати лікарем – для цього потрібно лише продовжити навчання у відповідному вузі.

Який рівень заробітної плати у акушера?

За свою працю фахівці даного напрямку в середньому отримують в Україні від 7 до 8 тисяч гривень. Як і в більшості випадків, зростання заробітної плати буде залежати від різних чинників: стажу роботи, підвищення рівня кваліфікації, регіону, де працює фахівець, а також від статусу самого медичного закладу.

Де здобувають освіту?

Щоб стати професійним акушером, слід подати документи в Ізмаїльське медичне училище за даним профілем – https://izmailmed.com.ua/abituriientam/specializacii/akusher-ka/. Навчальна база ІМУ має все необхідне для того, щоб ви отримали гідний рівень знань, і змогли в подальшому працювати по самій благородній професії.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ