Хто може стати зубним техніком

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
Без зубного техніка на сьогоднішній день не обходиться жодна солідна стоматологія, яка надає широкий спектр послуг з лікування та реставрації зубів. Представників цієї професії можна вважати надійним партнером та правою рукою лікаря-протезиста.

Головними обов’язками у роботі зубних техніків є створення коронок, містків та конструкцій. При цьому надзвичайно важливо те, щоб те, що вони роблять, ідеально підходило людині, не доставляли їй дискомфорту, а також мало хорошу зовнішню естетику.

Хто може стати зубним техніком?

Незважаючи на те, що для оволодіння цією професією не потрібне навчання у вузі, все ж таки вибрати вказану спеціальність можуть для себе далеко не всі. Спочатку слід сказати, що базова медична освіта тут все ж таки буде необхідною. Отримати її можна в Ізмаїльському медичному коледжі, подаючи документи для навчання за напрямом «Зубний технік».

Крім того, людина, яка планує працювати в даній сфері, повинна мати певні якості, без наявності яких виконувати свої обов’язки їй буде досить складно. Як правило, основними вимогами в цьому випадку можна вважати наступне:

  • добре розвинена дрібна моторика рук;
  • акуратність;
  • захоплення ручною працею;
  • спостережливість та висока концентрація уваги;
  • гарна оперативна пам’ять;
  • фізична та психічна витривалість.

Окрім того, у професії зубного техніка не менш важливі комунікабельність, чуйність, співпереживання, уважність до людей, вміння ладнати з хворими.

Якщо ж говорити про протипоказання, то в професію не варто йти людям із дратівливим та грубим характером, а також тим, у кого поганий зір, є порушення мови, розлади нервової системи, дерматологічні хвороби рук.

У чому особливості роботи зубного техніка?

Специфіка роботи полягає у тому, що виробництво зубних протезів поставити на потік просто неможливо. Кожен пацієнт індивідуальний, тому будь-яка стоматологічна конструкція вимагає однозначно особливого підходу.

Дуже важливим є також прагнення до постійного навчання та вдосконалення навичок. Це зумовлено появою у сфері стоматології нових технологій та методів, що передбачає необхідність підвищувати свою кваліфікацію.

Окрім того, в роботі зубного техніка завжди дуже важлива репутація – і серед клієнтів, і в колі професіоналів. І талановитий майстер завжди дуже затребуваний. Тому дуже часто може заробляти навіть більше, ніж звичайний стоматолог.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ