Хто може стати зубним техніком

Без зубного техніка на сьогоднішній день не обходиться жодна солідна стоматологія, яка надає широкий спектр послуг з лікування та реставрації зубів. Представників цієї професії можна вважати надійним партнером та правою рукою лікаря-протезиста.

Головними обов’язками у роботі зубних техніків є створення коронок, містків та конструкцій. При цьому надзвичайно важливо те, щоб те, що вони роблять, ідеально підходило людині, не доставляли їй дискомфорту, а також мало хорошу зовнішню естетику.

Хто може стати зубним техніком?

Незважаючи на те, що для оволодіння цією професією не потрібне навчання у вузі, все ж таки вибрати вказану спеціальність можуть для себе далеко не всі. Спочатку слід сказати, що базова медична освіта тут все ж таки буде необхідною. Отримати її можна в Ізмаїльському медичному коледжі, подаючи документи для навчання за напрямом «Зубний технік».

Крім того, людина, яка планує працювати в даній сфері, повинна мати певні якості, без наявності яких виконувати свої обов’язки їй буде досить складно. Як правило, основними вимогами в цьому випадку можна вважати наступне:

  • добре розвинена дрібна моторика рук;
  • акуратність;
  • захоплення ручною працею;
  • спостережливість та висока концентрація уваги;
  • гарна оперативна пам’ять;
  • фізична та психічна витривалість.

Окрім того, у професії зубного техніка не менш важливі комунікабельність, чуйність, співпереживання, уважність до людей, вміння ладнати з хворими.

Якщо ж говорити про протипоказання, то в професію не варто йти людям із дратівливим та грубим характером, а також тим, у кого поганий зір, є порушення мови, розлади нервової системи, дерматологічні хвороби рук.

У чому особливості роботи зубного техніка?

Специфіка роботи полягає у тому, що виробництво зубних протезів поставити на потік просто неможливо. Кожен пацієнт індивідуальний, тому будь-яка стоматологічна конструкція вимагає однозначно особливого підходу.

Дуже важливим є також прагнення до постійного навчання та вдосконалення навичок. Це зумовлено появою у сфері стоматології нових технологій та методів, що передбачає необхідність підвищувати свою кваліфікацію.

Окрім того, в роботі зубного техніка завжди дуже важлива репутація – і серед клієнтів, і в колі професіоналів. І талановитий майстер завжди дуже затребуваний. Тому дуже часто може заробляти навіть більше, ніж звичайний стоматолог.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ