Одеська область, м. Ізмаїл

Професія Акушер(ка)

Акушерство – найдавніша галузь медицини, дізнайтеся як ми готуємо спеціалістів цієї галузі.

Чому варто стати Акушером?

Акушерство – найдавніша галузь медицини.

Численні дані археології, історії медицини свідчать, що інстинктивна самодопомога в пологах, успадкована від тварин, поступово змінилась на свідому допомогу породіллі. Це відбулося близько 50 тисяч років тому.

Акушерка – молодший спеціаліст, працює в міських та районних фельдшерсько-акушерських пунктах, пологових будинках, жіночих консультаціях. Акушерка також може працювати на посаді медичної сестри в медичних кабінетах (терапевтичних, педіатричних, стоматологічних, масажних тощо), салонах краси.

У наші дні акушерство є фундаментальною галуззю медицини. В акушерстві немає дрібниць. Акушерка повинна вміти знайти контакт з пацієнткою, вести довірливу, засновану на розумінні, співчутті і в той же час компетентну, із знанням своєї справи, бесіду.

Акушерка має знати та вміти проводити профілактичну роботу з попередження захворювань, що передаються статевим шляхом.

Щороку 0,5 мли. жінок у світі вмирає від ускладнень, пов’язаних з вагітністю. Це число набагато перевищує кількість жертв СНІДу. Тисячі дітей гинуть через  некваліфіковане сімейне планування. Вони народжуються у дуже юних, немолодих або хворих матерів.

Допомагати новим людям побачити світ, надавати кваліфіковану акушерську допомогу жінкам, радити новітні засоби планування сім’ї – робота акушерів. Приймати в руки тільки що народжену дитину – це велике щастя та диво з див!

Вартість навчання

Акушерська справа 9 кл.

12500 грн

13500 грн

14500 грн

15500 грн

1 сем. – 10.03

2 сем. – 10.11

Акушерська справа 11 кл.

14500 грн

15500 грн

16500 грн

1 сем. – 10.03

2 сем. – 10.11

Медик - це призвання

Отримай нову професію

Ізмаїльський медичний коледж готує спеціалістів за наступними напрямами: Зубний технік, Фельдшер, Акушер(ка), Фармацевт, Медична Сестра/Брат

Мабуть, немає такої сфери людської діяльності, яка за вагомістю і важливістю могла би зрівнятися з професією медика. Найгуманніша, найблагородніша, найпотрібніша — вона завжди і всюди була в центрі суспільної уваги та довіри.

Якщо ви мрієте отримати престижну та важливу для суспільства професію, потужну основу знань, яка визнається у світі, то гарним вибором для вас стане Ізмаїльський фаховий медичний коледж. Ми робимо надзвичайно складне навчання цікавим і зрозумілим для кожного студента. Запрошуємо вас на консультацію по вступу до ІФМК.

small_c_popup.png

Стати акушером

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ