Професія лікаря – мірило гуманності

Професія лікаря – одна із найблагородніших, оскільки від цих людей залежить не лише здоров'я, а й життя людини. Лікар для пацієнта з перших моментів стає посланником надії та порятунку, що накладає на нього певні зобов'язання. Це повинен пам'ятати будь-який фахівець при кожному спілкуванні з хворим.

Для справжнього лікаря характерне вміння співчувати та співпереживати. Почуття щирої жалості, що викликається чужим горем, і прагнення розділити його – могутній двигун, дієвий механізм лікування, його моральна основа.

Важливо пам’ятати, що співчуття та співпереживання — не просто тривога за чиюсь долю, це бажання активного руху, намагання надати кваліфіковану допомогу. Постійну готовність допомогти, вміння співпереживати людям у нещасті, що спіткало їх, справедливо вважають перепусткою до медичного світу, адже без цього лікар не стане справжнім лікарем. 

Гуманізм, почуття обов’язку, витримка та самовладання – важливі риси хорошого фахівця

Вимоги до особистості лікаря, його зовнішнього вигляду та поведінки поступово сформувалися  у сучасній науці про медицину та медиків. Ці питанная беруться до уваги з огляду на аспекти моралі, естетики, фаховості та навіть зовнішнього вигляду лікаря. Все це у комплексі і демонструє, наскільки буде готовою хвора людина доручити вам своє життя.

Прагнення допомогти людям завжди вважалося позитивною рисою. Кожен вчинок, як і кожне слово лікаря має особливе значення для тих, кому терміново потрібна допомога. А щоб демонструвати свою здатність бути корисним людям,  лікар має багато часу присвячувати своєму вдосконаленню.

Скромність і простота – це також знакові риси справжніх лікарів. Тільки чесна, неупереджена самооцінка здатна захистити його від зазнайства, пихи, невиправданої  зарозумілості про свої можливості та знання, перебільшення власних заслуг. Лікарю важливо з перших днів своєї роботи вміти працювати не напоказ, не для себе, щоб створити рекламу,  а на користь справи, людей, які потребують допомоги, та на користь всього суспільства.

Лікар – це одна з небагатьох професій, в яку треба йти виключно за покликанням. Щоб стати лікарем і шановним фахівцем, треба дійсно володіти альтруїстичними нахилами. Потреба у медичній допомозі не підпорядковується строгому графіку – часто доведеться жертвувати особистим часом та планами, і до цього потрібно бути готовим усім, хто вирішив присвятити себе цій професії.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ