Комічні моменти медицини

Професія лікаря найчастіше асоціюється з малоприємними моментами у житті кожної людини. Хворіти завжди складно і боляче, тому зазвичай вважається, що жодних позитивних чи смішних епізодів у житті людей, які лікують, бути просто не може.

Насправді лікарі – такі ж люди, як і всі, яким також притаманні різні веселі казуси, і при цьому – зовсім необов’язково, щоб вони зустрічаються лише у жанрі так званого «чорного гумору». Достатньо лише послухати історії з життя медичних співробітників, щоби переконатися в цьому.

Рубрика «Лікарі жартують»

Медики підсміюються над собою. Вони шуткують над смертю, бо вона нерідко супроводжує їхню роботу, вони підсміюються над хворобами – саме над діагнозом, а не пацієнтами, хоча, на жаль,  люди досить часто сприймають це на свій рахунок. Отже, пропонуємо вам реальні історії з життя.

Після лазерної корекції зору пацієнтка, як належить, посиділа у темряві, відпочила. Перед відходом додому отримує настанови від лікаря: “Насамперед лягайте спати, прокинетеся, буде краще бачити. І найголовніше – не лякайтеся. Ті, кого ви побачите – це ваша сім’я».

Приїхала до бабусі на дачу після закінчення медуніверу. Бабуся привітала з дипломом, а потім попросила: «Слухай, там курка в мене шкутильгає, йди, глянь, що там у неї з ногою, ти ж лікар!» Відразу ж зрозуміла всі жарти про програмістів та зламані праски!

До лікаря-венеролога на прийом прийшла дівчина. Після огляду на запит про скарги сказала, що хоче поставити собі «венери». Лікар трохи здивувався, але перепитав: «Може, вініри? Тоді вам до стоматолога». На що дівчина цілком резонно відповіла: «Ну ви ж лікар-ВІНІРОЛОГ»?

Розмова анестезіолога з патологоанатомом:

– Ходімо, я тобі покажу своїх пацієнтів, можливо, вони скоро стануть твоїми.

– Ні! Я твоїх пацієнтів боюсь! Вони ворушаться…

З форуму медиків:

Нарізаєш м’ясо, кладеш на сковорідку, смажиш десь між другим і третім ступенем опіку, додаєш овочі.

Оголошення на дверях травматолога: «Без черги йдуть: 1. Свіжотравмовані пацієнти. 2. Укушені пацієнти».

Прийшов один із пацієнтів до головного лікаря поліклініки і сказав:

– У вас дуже хороший проктолог, прошу винести йому подяку!

Адміністрація пообіцяла.

Сидимо, ламаємо голову. Справа в тому, що проктолога у поліклініці немає. Намагаємося зрозуміти, хто з лікарів зірвався.

І на завершення. Як відомо, сміх – це ліки, а будь-які ліки повинні прийматися під наглядом лікаря. Тому просто довіртеся професіоналам – людям, які знають, як скласти інструкцію від ліків у коробочку.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ