Чи важко навчатися в ІМК?

Ізмаїльський медичний коледж - прекрасний варіант розпочати кар'єру лікаря, пройшовши всі етапи становлення гарного фахівця.

Основні напрямки навчання в цьому закладі – сестринська справа, акушерство, стоматологія, фармацевтика. Вступити до коледжу можуть абітурієнти, які закінчили 9 і 11 класи загальноосвітньої школи. Для вдалого зарахування до списків студентів будуть потрібні високі знання з біології, хімії та іноземної мови. Дуже важливо, окрім великого бажання навчатися, мати хорошу пам’ять, адже в процесі занять потрібно буде запам’ятовувати багато медичних складних термінів, а також вивчати латинську мову.

Більш того, є багато інших факторів, які визначають ступінь складності навчання в ІМК, про що саме і йтиметься далі.

Нюанси навчального процесу

Будь-яка медична спеціальність обов’язково передбачає наявність широкого кругозору і постійне прагнення до самовдосконалення у людини. Саме тому програми всіх напрямків містять не тільки вузькопрофільні, а й інші дисципліни. Так, поряд з анатомією, органічною хімією, генетикою, мікробіологією, таке інше студентам викладаються англійська мова, психологія, філософія, інформатика і багато чого іншого.

Головною особливістю навчання в коледжі є досить інтенсивний темп. Чималі обсяги інформації слід засвоювати максимально оперативно, а тому вчитися тут непросто, і разом з тим, дуже цікаво. Ті, хто вже пройшов цей етап, стверджують, що в такій ситуації вкрай необхідно знайти оптимальний баланс між складними навантаженнями з профільних і загальноосвітніх дисциплін. І якщо на першому курсі загальноосвітні предмети будуть практично в однаковій кількості в порівнянні зі спеціалізованими, то на другому курсі медичного напрямку буде приділено вже близько 70-80% всього часу.

У другій половині навчального процесу починається практика. Це теж досить складний і до того ж важливий етап, без якого неможливо уявити подальше працевлаштування. Під час проходження стажування за учнями закріплюють кураторів, а самі студенти отримують нескладні практичні завдання. Як правило, це заповнення документів і бланків, вимірювання тиску, взяття аналізів, виконання доручення лікарів тощо.

Як би там не було, але при вступі до ІМК спочатку слід налаштовуватися на важку і цікаву працю. Саме такий підхід до процесу гарантуватиме максимально ефективний результат для молодого спеціаліста.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ