Ізмаїльське медичне училище стає коледжом

Ізмаїльське медичне училище і Ізмаїльський технікум економіки і права змінили свій статус і тепер іменуються коледжами. В системі акредитації вищих навчальних закладів вони піднялися на сходинку вище. Назви нових-старих навчальних закладів сьогодні звучать так: Ізмаїльський професійний медичний коледж і Ізмаїльський професійний коледж економіки і права.

Керівники медичного коледжу та коледжу економіки і права – Микола Токар і Людмила Сухова – озвучили зміни, що торкнулися їх вузів в зв’язку з переходом на новий етап. Перш за все, зміняться освітні програми, які тепер повинні відповідати більш високому рівню. У зв’язку з чим додадуться нові предмети, а якісь, навпаки, будуть виключені.
Зміниться і рівень дипломів. Якщо раніше тут випускалися «молодші спеціалісти», то тепер випускники отримуватимуть дипломи «молодших бакалаврів». Молоді люди на свій розсуд можуть або влаштовуватися на роботу, або продовжувати навчання у вузі з більш високим рівнем акредитації.
Спеціальності в обох коледжах залишилися колишніми. Термін навчання залежить від базової освіти і від спеціальності. Так, в медичному коледжі на фельдшера і медичну сестру на базі 11 класів навчаються три роки, на базі 9 класів – чотири роки. На фармацевта і стоматолога термін навчання на базі 11 класів становить два роки, на базі 9 класів – три роки.
У коледжі економіки та права на базі 11 класів юристи і програмісти отримають диплом через три роки, на базі 9 класів – через чотири роки. Економісти ж вчаться на рік менше: на базі 11 класів – два роки, на базі 9 класів – три роки. В даному коледжі є і заочна форма навчання.
Умови вступу – складання вступних іспитів або зовнішнє незалежне оцінювання – залишилися колишніми.
Набір в коледжі на сьогоднішній день триває, так що бажаючі отримати вищезгадані спеціальності ще мають можливість вскочити в останній вагон поїзда, що відходить в країну професійного навчання.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ