Чому чоловіки стають акушерами

Чоловіки-гінекологи сприймаються суспільством досить неоднозначно: деякі пацієнтки намагаються уникати їх; в той же самий час інші цілеспрямовано бажають йти на прийом лише до них. Як би там не було, але лікарів чоловічої статі в гінекології набагато менше у порівнянні з жінками. І все ж, що мотивує їх йти по такому, здавалося б, жіночому напрямку?

Топ-п’ятірка причин для вибору цієї професії чоловіками

Невелике дослідження на цю тему провів американський журнал New York Magazine. Питання, що мотивувало їх стати «жіночим» лікарем, було поставлено десяти гінекологам-чоловікам у віці від 30 до 70 років. Підводячи загальну статистику, можна відзначити п’ять найбільш значущих чинників, що безпосередньо впливають на їх вибір, а саме:

  1. Важливість жіночого здоров’я

Величезною проблемою є перелік захворювань, що часто ведуть до летального результату: рак грудей, товстої кишки , матки, шийки матки і яєчників. І це дійсно дуже серйозно, а тому за мету багато лікарів-чоловіків поставили запобігання мінімум «чотирьох хвороби з п’яти».

  • Жінки – кращі пацієнти

На думку чоловіків, пацієнти-жінки без сорому кажуть, що у них не так. З ними дуже добре працює система: «Опишіть свою проблему – отримаєте рекомендацію».

  • Флірт

Можна по-різному сприймати цей момент, але кожна жінка любить компліменти і увагу протилежної статі. Як сказав один з опитуваних: «Я скажу неправду, якщо не скажу, що не фліртував з жінками в кабінеті відразу після огляду».

  • Це велика честь

Жіноче тіло є метафорою жіночності, і багатьом лікарям-чоловікам подобається причетність до його самобутності. Також вони задоволені тим, що можуть вирішувати проблеми, що стосуються значної частини життя жінок – їх сексуального і репродуктивного здоров’я.

  • Страх смерті

Будь-яка людина боїться хвороб і смерті. Не є винятком і лікарі. Стаючи акушером-гінекологом, вони роблять прекрасну справу – допомагають появі на світ нового життя. Гінекологія передбачає собою пологи, а це є хірургія з успішним результатом.

А що ж самі жінки-пацієнтки? За свідченням багатьох з них, досить велика частина пацієнток воліє, щоб їх оглядали чоловіки, оскільки вони більш чутливо реагують на проблеми. Лікар-чоловік дуже трепетно ставиться до жінки, тому що все, через що вона проходить, звучить для представників сильної статі так страхітливо. А це означає, що гінекологи і акушери-чоловіки будуть завжди популярні і затребувані – і в пологових будинках, і в гінекології, і в хірургії.

Коментувати

Підписатися на новини Коледжу

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

small_c_popup.png

Консультація по вступу

Заповніть коротку форму для отримання консультації:

Дані зберігаються згідно з ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ